Chajda Radslav

Chajda je vhodná pro 1-2 rodiny nebo pro 6 přátel, kteří budou po celou dobu pobytu pod dozorem skřítka Radoslava, který stojí hned u vstupních dveří.

Okolí je v létě jako stvořené pro cyklo-výlety, paddleboardy, projížďky lodí, plavání a v zimním období na běžky, lední brusle a další sportovní aktivity.

Pokud však nejste sportovní nadšenci, venku u Chajdy můžete posedět u ohniště, uvařit si kotlíkový guláš, nebo jen opéct klasické špekáčky a užít si venkovskou atmosféru.

Večer doporučujeme uchýlit se k rodinnému krbu v obývacím pokoji, nebo vyzkoušet bar či vinný sklep ve sklepení Chajdy.

Chajda vychází z původní menší stavby s nižšími historickými stropy, která je doplněna přírodními prvky, jako je dřevo, sklo, stabilizovaný mech s kapradím, obiloviny.

Je doplněna většinou ručně dělanými designovými doplňky a přírodní obrazovou galerií, které je možné si po předchozí domluvě odvést sebou domu jako krásnou vzpomínku. Více o jednotlivých dílech najdete v e-shopu.

Chajda je připravena pro vaší klidnou dovolenou. Najdete zde plně vybavenou kuchyni, včetně ledničky, mrazáku, trouby a varné sklokeramické desky. Kuchyně navazuje na obývací pokoj s plochou TV, krbem a gramofonovým přehrávačem. Hned vedle se nachází designová koupelna se sprchovým koutem a dvěma umyvadly. V horním patře najdete relaxační koutek s knihovnou a 2 útulné ložnice. První ložnice je s jednou manželskou postelí a je zařízena v lesním stylu. Ve druhé ložnici se nacházení 2 manželské postele a budete se v ní cítit, jako když trávíte noc v obilném poli.

Venku před Chajdou se vaše děti zhoupnou na houpačce, nebo posedíte před ohništěm. Sklepení chajdy nabízí bar a vinný sklep. V celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

Hned za Chajdou se nachází OA hotel, kde je možné si dojít na točené pivo, limonádu, zmrzlinový pohár, i si zajistit celodenní stravování.

Kompletní informace a rezervační systém na: www.chajdaradslav.cz

cartmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram